89b705fd-sae-dubaj-panorama-shutterstock_688848562-scaled
burj-al-arab-jumeirah-terrace-hero-2
platinum-heritage-2048x1365

Spojené arabské emiráty

Země nekonečných možností.

Zobrazit hotely

Váš travel specialista

Jakub Fron

Postarám se o Vaši dovolenou.

Dovolená O destinaci Počasí Výlety Lokality Mapa Hotely

Dovolená

Pulzující Dubaj, pláže v Ras al Khaimah, šnorchlování ve Fujairah... To vše a mnohem víc nabízí Spojené Arabské Emiráty. Spokojeni zde budou vyznavači All Inclusive dovolené, kteří rádi lenoší na pláži, ale i milovníci poznávání a především moderní architektury.
Pokud chcete objevovat Dubaj, využijte nabídky 3* - 5* hotelů ve městě nebo na pláži. Doporučíme kam se podívat, zajistíme vstupenky a předáme vám své zkušenosti. Dubaj navštěvujeme každý rok, šíleně rychle se mění a neustále nás překvapuje. V roce 2022 si s námi nenechte ujít EXPO!

O destinaci

Počasí

Výlety

Nejoblíbenější výlety našich klientů

Dubai City Tour s českým průvodcem
Během výletu po Dubaji s odborným výkladem průvodce se seznámíte jak se starou tradiční částí města, tak i s tou moderní. Okružní jízda začíná na tradičních arabských trzích se zlatem, kořením a textilem. Součástí je projížďka po Sheikh Zayed Road (ulice lemovaná mrakodrapy), návštěva Suku Madinat (Arabské Benátky), zastávka u jednoho ze symbolů Dubaje - luxusní hotel Burj Al Arab (nazývaný Plachetnice) a projížďka po unikátním projektu – umělém Palmovém ostrově. Okružní jízda je zakončena představením tančící fontány u nejvyšší budovy světa Burj Khalifa vedle obchodního domu Dubai Mall.
Abu Dhabi City Tour s českým průvodcem
Abu Dhabi je hlavním městem SAE. Pro svou výstavbu mrakodrapů, úhlednost a záplavu zeleně bývá často nazýváno „Emirátským Chicagem či Los Angeles“. Je také prvním městem Emirátů, ve kterém byla objevena ropa. Prohlídka Abu Dhabi zahrnuje kromě města samotného i působivé nábřeží nazývané Corniche, poloostrov Breakwater s historickou vesničkou Heritage Village, dominantu města – luxusní hotel Emirates Palace (7*) a největší mešitu SAE Sheikh Zayed Mosque. Cestou z Abu Dhabi se podíváte na ostrov Yas Island, kde se nachází dráha Formule 1 a zábavní park Ferrari World.

Zažijte unikátní světovou výstavu EXPO Dubai 2020.
Poprvé v historii se EXPO koná v regionu Blízkého východu a Asie. Spojené Arabské Emiráty jsou místem nekonečných možností, tato událost tak slibuje zážitek na celý život. Nabízíme vám na jednom místě ucelené informace, novinky, možnost zakoupit vstupenky, ale i výhodné balíčky zájezdů.

Lokality

  • Abu Dhabi

  • Dubai

  • Fujairah

  • Ras Al Khaimah

Mapa

Hotely

26.3. - 2.4.2023

7 nocí

All inclusive

Letecky

Původní cena49 380 osoba od / zájezd 49 380

26.3. - 2.4.2023

7 nocí

Polopenze

Letecky

Původní cena109 160 osoba od / zájezd 82 401

26.3. - 2.4.2023

7 nocí

All inclusive

Letecky

Původní cena70 970 osoba od / zájezd 59 162

17.4. - 24.4.2023

7 nocí

All inclusive

Letecky

Původní cena75 930 osoba od / zájezd 75 930

Počasí

Jazyk

Angličtina, arabština

Měna

AED

Dirham

Aktuální kurz
6,00

Čas