lemuria-seychelles-aerial-view-12_hd
lemuria-seychelles-2016-ab-beach-panorama-07_hd
lemuria-seychelles-2016-ab-beach-panorama-04_hd
lemuria-seychelles-aerial-view-14_hd
lemuria-seychelles-aerial-view-16_hd
lemuria-seychelles-aerial-view-1_hd
lemuria-seychelles-2019-jt-beach-01_hd
ephelia-seychelles-2016-aerial-view-03_hd
ephelia-seychelles-2016-beach-02_hd
lemuria-seychelles-pool-view-10_hd

Seychely

Poznejte ty nejkrásnější pláže na světě.

Zobrazit hotely

Váš travel specialista

Karolína Erben

Postarám se o Vaši dovolenou.

Dovolená O destinaci Počasí Výlety Lokality Mapa Hotely

Dovolená

Seychely jsou velmi unikátní ostrovní stát v Indickém oceánu. Nenajdete zde přeplněné resorty a masivní turismus. Naopak si budete moct užívat menší, privátní butikové hotely, výborné jídlo a poznávat četné ostrovy a jejich přírodní krásy. Seychely se pyšní hned několika plážemi řadícími se mezi ty nejkrásnější na světě - například Anse Source d´Argent na ostrově La Digue. Opomenout ale nesmíme ani podmořský život - na Seychelách potkáte želvy a nespočet druhů ryb a velryb.

Vaši dovolenou na Seychelách zařídíme kompletně na klíč. Vyberete si den odletu, délku pobytu, hotel nebo jejich kombinaci, konkrétní typ pokoje. S námi se vám nestane, že dostanete pokoj v nejhorší části s výhledem na parkoviště. Probereme s vámi možnosti a na místě zajistíme perfektní servis. Osobně jsme ve spojení s řediteli hotelů, kteří se o vás budou v průběhu pobytu starat.
Co ještě umíme zařídit?
 • VIP salonky - Praha, Vídeň, přestup v Dubaji nebo před odletem z ostrovů. Odpočiňte si v klidné loungi, dejte si skleničku šampaňského a počkejte na svůj let v pohodlí.
 • Business class, Premium economy, First Class - Stále častěji volí naši klienti komfort již při cestě do své destinace. Zařídíme vám pohodlné letenky v prémiových třídách společností Emirates, Austrian a dalších.
 • Seating, online check-in, vyřízení dokumentů - Před odletem od nás dostanete podrobné informace o tom, jak si vyřídit vše pro vaši cestu a třeba si vybrat sedadla v letadle. To vše ale můžeme zařídit i za vás a to zcela zdarma.
 • Luxusní transfery - Ať už potřebujete vyzvednout doma před odletem a odvézt na letiště, nebo vás láká privátní transfer helikoptérou do hotelu, o vše se postaráme.
 • Služby na přání - Snažíme se neustále rozvíjet, hledat možnosti a nové partnery po celém světě. Proto jsme schopni splnit 99% vašich přání. Od člověka, který vás přednostně odbaví a postará se vaše kufry, až po lístky na F1 v Abu Dhabi. Svěřte se nám se svými sny a my se pokusíme je splnit.

O destinaci

Seychely se rozprostírají na desítkách ostrovů. Ty hlavní z nich - Mahe, Praslin, La Digue - nabízí širokou nabídku hotelů a pensionů. Liší se velikostí, vybaveností a především přírodními krásami.
Mahe - Největší seychelský ostrov s nejrozvinutější infrastrukturou. Leží zde mezinárodní letiště a hlavní město Victoria. Severní část ostrova je obydlenější, naopak na jihu najdete nádherné pláže. Mezi naše oblíbené resorty patří Ephelia, Story nebo Banyan Tree. Ostrov je ideální kombinací pro opočinek a poznávání. Rodiny s dětmi ocení především jednoduchý transfer bez dalších přeletů apod.
Praslin - Druhý největší ostrov, dostupný je z Mahe letadlem nebo člunem. Život je zde pomalejší, romantičtější. Na Praslinu se nachází nespočet přírodních rezervací, krásné pláže jako Anse Lazio a bohaté šnorchlování. Doporučujeme ubytování v hotelu Lemuria.
La Digue - Na ostrově La Digue si užijete autentickou atmosféru Seychel. Na tomto malém ostrově zapomeňte na auta, jezdí se na kolech. Tento maličký ostrov ukrývá i nejkrásnější pláž na světě - Anse Source d' Argent. Ubytujte se v koloniálním hotýlku Orangerie.
Privátní ostrovy - Ty nejmenší seychelské ostrovy zabírají luxusní resorty. Four Seasons na Desroches, North Island, Hilton Labriz Silhouette nebo Six Senses na ostrově Felicite. Transfer z hlavního ostrova probíhá člunem nebo helikoptérou.

Počasí

Výlety

Lokality

 • La Digue

 • Mahe

  Největší seychelský ostrov s nejrozvinutější infrastrukturou. Leží zde mezinárodní letiště a hlavní město Victoria. Severní část ostrova je obydlenější, naopak na jihu najdete nádherné pláže. Mezi naše oblíbené resorty patří Ephelia, Story nebo Banyan Tree. Ostrov je ideální kombinací pro opočinek a poznávání. Rodiny s dětmi ocení především jednoduchý transfer bez dalších přeletů apod.

 • Praslin

  Druhý největší ostrov, dostupný je z Mahe letadlem nebo člunem. Život je zde pomalejší, romantičtější. Na Praslinu se nachází nespočet přírodních rezervací, krásné pláže jako Anse Lazio a bohaté šnorchlování. Doporučujeme ubytování v hotelu Lemuria.

 • Silhouette

  Na ostrově La Digue si užijete autentickou atmosféru Seychel. Na tomto malém ostrově zapomeňte na auta, jezdí se na kolech. Tento maličký ostrov ukrývá i nejkrásnější pláž na světě - Anse Source d' Argent. Ubytujte se v koloniálním hotýlku Orangerie.

Mapa

Hotely

26.3. - 4.4.2023

7 nocí

All inclusive

Letecky

Původní cena234 080 osoba od / zájezd 234 080

26.3. - 4.4.2023

7 nocí

Polopenze

Letecky

Původní cena91 590 osoba od / zájezd 75 367

26.3. - 4.4.2023

7 nocí

Snídaně

Letecky

Původní cena131 890 osoba od / zájezd 102 490

26.3. - 4.4.2023

7 nocí

Polopenze

Letecky

Původní cena190 040 osoba od / zájezd 190 040

Počasí

Měna

Čas