O nás - Proč cestovat s námi | Blue Flamingo - Cestovní Kancelář

O nás

Proč cestovat s námi

Maledivy, Maurícius, Seychely a Emiráty. Tyto země opakovaně navštěvujeme a vyzkoušeli jsme zde stovky hotelů a dalších služeb. Sami zde trávíme dovolenou i s naší rodinou a dětmi. Pravidelně cestujeme a naše zážitky předáváme vám, našim klientům. Víme, jaké podniknout výlety, nebo které hotely jsou skvělé pro rodiny. Nesnažíme se mít největší nabídku destinací, ale zaměřujeme se na to, čemu rozumíme.
  • Nenacházíte správný termín? Každému připravíme nabídku na míru. Vyberete si délku pobytu, termín odletu nebo kombinaci více destinací. Poletíte s kvalitními společnostmi jako jsou Emirates, AirMauritus nebo Qatar Airways. Nebudete součástí žádné skupiny, české ani německé.
  • Nejnižší cena a nejvyšší kvalita – garantujeme nejnižší možnou cenu na trhu, ale také pro vás vyjednáme ty nejlepší podmínky. Osobně se známe s majitely hotelů a dodavateli služeb, máme s nimi letité přátelské vztahy a domluvíme s nimi vše tak, abyste byli maximálně spokojení. Není pro nás problém vyžádat konkrétní pokoj nebo zážitek.
  • Nadstandardní služby jsou naším denním chlebem. Zajistíme pro téměř vše, na co si vzpomenete - ať už je to transfer na letiště nebo VIP salonek. Jsme také schopni domluvit v hotelu překvapení pro vaši druhou polovičku nebo třeba vyhlídkový let vrtulníkem.
  • Postaráme se o vás - naše práce nekončí podpisem smlouvy. Poskytneme vám rady, jsme na telefonu po dobu vaší cesty a obrátit se můžete i na naše skvělé české delegáty. Na Mauríciu, Maledivách a v Emirátech jsou to licencovaní česky mluvící profesionálové, kteří na místě žijí několik let.
  • Jsme řádně pojištěni proti úpadku. Naším partnerem je UNION pojišťovna, váš zájezd je tak vždy v bezpečí. Ze zákona se také účastníme na příspěvcích do státního garančního fondu. Navíc jako malá společnost nikdy nekupujeme dopředu kapacity "na dluh" a každou objednanou službu rezervuje až na základě vašeho nákupu. Nebudeme vám tak nutit žádné přebývající kapacity.
  • Naši opakovaní klienti s námi rádi cestují i do dalších destinací po Evropě nebo Karibiku. Naše vztahy jsou založené na vzájemné důvěře. Přestože jsme nemohli být osobně v každém jednom hotelu na světě, důkladně pro vás prověříme nabídku a doporučíme to nejlepší.