Inspirace - Svatební cesta do exotiky | Blue Flamingo - Cestovní Kancelář

Inspirace

Svatební cesta do exotiky

Strávit líbánky v exotice je snem mnoha novomanželů. Není nic lepšího než po měsících shonu vyrazit jen ve dvou na romantickou dovolenou na bílé pláže. Pro svatební cestu doporučujeme našim klientům především ostrov Maurícius, kde resorty poskytují až 70% slevy pro nevěstu na ubytování. Další variantou jsou romantické ostrůvky na Maledivách nebo třeba lehce poznávací cesta do Emirátů. Každý zájezd připraváme na míru, dle vašich přání.Můžete si vybrat termín odletu, délku vašeho zájezdu nebo nakombinovat více destinací během jedné cesty. Neminou vás ani VIP služby na letišti, dárky pro novomanžele a další překvapení.
Osobně jsme vybrali a otestovali romantické hotely a doporučíme vám ten nejlepší pro strávení vaší svatební cesty.

Vaše líbánky v ráji připravíme na klíč

Svatební cesta na Mauríciu

Ostrov Maurícius je ideálním místem pro strávení líbánek. Nabízí jak nádherné pláže, tak možnosti k poznávání a objevování ostrova. Výhodou mauricijských hotelů je jejich vysoký standard služeb (už od 3* kategorie), častá možnost volby kvalitních All Inclusive balíčků a také menší množství pokojů pro maximální zážitek z tohoto ráje. Nesetkáte se zde s přeplněnými resorty. Nabízíme až 40% slevy pro novomanžele na ubytování. Klientům jsou také k dispozici dva profesionální čeští delegáti, transfer do hotelu osobním vozem nebo další VIP služby a široká nabídka výletů. 
Pro svou svatební cestu si můžete vybrat některý z adults only hotelů - Sunrise Attitude 4*, Ambre 4* nebo Victoria 4*. I další hotely, které nemusí nutně být "pouze pro dospělé", se zaměřují na romantickou dovolenou - náš nejoblíbenější je LUX Le Morne 5*, LUX* Grand Baie 5* nebo One & Only St Gerán 5*. 

Svatební cesta na Maledivách

Pokud toužíte po opravdové romantice, vydejte se oslavit vaše líbánky na Maledivy. Nikde jinde na světě neuvidíte tak bílé pláže, nekonečné tyrkysové laguny plné barevných rybek a především pocit, že jste tu vlastně úplně sami. Na každém ostrově najdete pouze omezený počet vil a nadvodních pokojů. U těch nejluxusnějších resortů se pohybuje počet pokojů jen okolo 30 až 50.
Na Maledivách se nachází velmi málo adults only hotelů - není to totiž potřeba, téměř v každém resortu budete mít maximum soukromí. Nejlepší variantou je pobyt v nadvodních vilkách. My často doporučujeme klientům hotely Vilamendhoo 4*, You&Me 5*, Maafushivaru 5* nebo Hurawalhi 5*.

Proč vyrazit na svatební cestu do exotiky

  • Slevy pro novomanžele až 40% na ubytování
  • Dárky k líbánkám, romantické večeře a společné masáže jsou samozřejmostí
  • Odlet kdykoliv po svatbě až do jednoho roku
  • Jedinečný zážitek, na který budete vzpomínat celý život
  • Nabídka romantických resortů pouze pro dospělé ale i rodiny s dětmi
  • Zájezd kompletně na míru dle vašich představ