Zanzibar - Tulia Unique Beach Resort | Dovolená Blue Flamingo 2023

znz2tul_11
DJI_0062-1
znz2tul_5

Zanzibar

Tulia Unique Beach Resort

Váš travel specialista

Karolína Erben

Postarám se o Vaši dovolenou.

Popis Ubytování Gastronomie Destinace Lokalita Galerie

O hotelu

Luxusní hotel Tulia otevřel v roce 2015 a od té doby posbíral již mnoho ocenění, včetně nejnovější ceny za Nejlepší romantický plážový hotel na světě. Je bezesporu je jedním z nejlepších hotelů, jaký na Zanzibaru najdete, ať už z pohledu ubytování, gastronomie nebo servisu. V hotelu najdete pouhých 16 vilek, každý zde tak najdet dostatek soukromí. Je jen na vás, zda využijete nabídky lekcí jógy, večerního programu v restauraci, nebo budete odpočívat v pohodlí své vily. Součástí balíčku je unikátní koncept All Inclusive, který zahrnuje v tomto případě opravdu vše, včetně masáží nebo sportů. Výhodou může být pro některé klienty i české zázemí - narazíte zde i na český personál, na který se můžete obrátit v případě potřeby. Hotel vřele doporučujeme.

Vybavení & aktivity

V hotelu nechybí spa, široký výběr vodních sportů a exkurzí. Největší důraz se zde ale klade na odpočinek, skvělou gastronomii a poznávání místní kultury.

Naše doporučení

Resort Tulia je velmi unikátní. Podobný nenajdete na Zanzibaru, ale ani v celém Indickém oceánu. Maximálně se zde dbá na kvalitu služeb, potravin, udržitelnost a pohodlí hostů. O vaše bezpečí se postarají masajové, vilky poskytnou nádherné výhledy do zeleně nebo na moře, kuchaři připraví pokrmy přesně dle vaší chuti... Nenajdete zde deset restaurací a obří dětské hřiště, ale exklusivní servis vám na míru. A to vše v ceně All inclusive balíčku. Ať už se rozhodnete povečeřet v restauraci nebo na pokoji. Velmi těžko se popisuje zdejší atmosféra - kdo nevyzkoušel, těžko si představí místní pojetí slova "luxus". Kdo otestoval, bude 100% toužit po návratu zpět.Hotel leží na velmi unikátní pláži na východě ostrova. Dvakrát denně zde moře ustoupí vlivem odlivu a odkryje bohatsví skryté na mořském dně - nádherné hvězdice a další živočichy. V tu dobu určitě oceníte bazén s barem nabízející jedinečné ale i tradiční koktejly.

Ubytování

V hotelu se nachází pouze 16 luxusních vil. Kategorie Garden Bungalow a Partial Sea View Garden Bungalow jsou umístěny v zahradě. Pro větší skupiny nebo rodinu je ideální Royal Villa, se dvěma ložnicemi. Nejkrásnější výhledy a soukromí nabízí 5 vilek typu Seafront.
Ve vile najdete minibar, klimatizaci, TV, wifi, Nespresso kávovar, koupelnu s přírodní kosmetikou, lenošku a venkovní lehátka, síť proti komárům a další drobnosti pro vaše pohodlí. 

Pokoje

Deluxe Garden Bungalow

Bungalovy umístěné v zahradě resortu. Poskytují dostatek prostoru pro 2 dospělé, případně i jedno dítě. Nechybí terasa s posezením. 

Luxury Seafront Villa

Luxusní vilky s ložnicí a prostornou obývací částí, až pro 4 osoby. Z terasy je přímý výhled na oceán, nechybí posezení a lehátka a unikátní vana v ložnici.

Gastronomie

V hotelu se lze ubytovat se snídaní, nebo zvolit jedinečný All Inclusive koncept, který zahrnuje v podstatě vše, co byste mohli potřebovat k bezstarostnému pobytu:

  • welcome drink
  • snídaně, 3 chodové obědy a 5 chodové večeře v restauraci, na pláži nebo servírované ve vile, formou a'la carte
  • prémiové zahraniční nealkoholické a alkoholické nápoje, pivo, vína, čerstvé džusy, koktejly, káva a čaj během celého dne
  • 1 masáž na osobu během pobytu (1. rezervovaná)
  • zapůjčení kajaků, windsurfu, paddle bordu, e-skůtru, lekce jógy

Letecky
Strava Zvolte stravu
Zvolte stravu

Uložit
Datum odletu: Zvolte termín
Zvolte termín
Počet nocí Zvolte kategorii
Zvolte počet nocí


Uložit
Cena týdenního zájezdu
od 86 560 Kč na osobu
Po - Pá 9 - 17 hod
+420 606 022 093
Zájezd prohlíží
klientů