Zanzibar - Gold Zanzibar | Dovolená Blue Flamingo 2023

we are here
DJI_0012-Edit
DJI_0081-Edit

Zanzibar

Gold Zanzibar

Váš travel specialista

Karolína Erben

Postarám se o Vaši dovolenou.

Popis Ubytování Gastronomie Destinace Lokalita Galerie

O hotelu

Gold Zanzibar je 5* hotel umístěný na krásné bílé pláži v západní oblastni Kendwa na Zanzibaru. Resort je vystavěn v tradičním ale zároveň elegantním stylu, navozujícím exotickou atmosféru. Nachází se zde jen 71 pokojů a vilek, jak pro páry, tak rodiny s dětmi. Ty jistě ocení nový kids club a také dětské brouzdaliště. V hotelu nechybí možnost all inclusive, nebo premium all inclusive balíčku.

Ubytování

Hostům jsou k dispozici klasické pokoje s výhledem do zahrady nebo na oceán, dále suity a vily na pláži s lehátky nebo privátní vilky v zahradě.

Vybavení pokojů: klimatizace, větrák, koupelna s vanou a sprchou, fen na vlasy, posezení, telefon, minibar, trezor, tv, wifi, kávovar

Pokoje

Deluxe Garden

Deluxe Ocean View

Beach Suite

Beach Suite Pavilion

Beach Villa

Gastronomie

Užijte si večeři nebo oběd v hlavní restauraci Kilimanjaro s rozmanitým bufetem a live cooking, nebo ve skvělé a'la carte restauraci Gold u pláže, nabízející místní kuchyni a seafood.
Během dne si lze objednat i lehký snack na baru Ocean nebo si vychutnat večerní koktejl v intimním baru Sultan.
Příplatek All Inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci, výběr nealko a alko nápojů v restauracích a barech, minibar.
Doporučujeme upgrade na All Inclusive Premium (Gourmet Package), jelikož cenový rozdíl je minimální, ale zahrnuje také prémiovější nápoje (rozmanitější nabídka vín, koktejlů, zahraniční pivo, šumivé víno), celodenní snack menu u bazénu a na pláži, a'la carte restauraci na obědy i večeře a možnost snídaně na pokoji.

Letecky
Strava Zvolte stravu
Zvolte stravu


Uložit
Datum odletu: Zvolte termín
Zvolte termín
Počet nocí Zvolte kategorii
Zvolte počet nocí


Uložit
Cena týdenního zájezdu
od 45 330 Kč na osobu
Po - Pá 9 - 17 hod
+420 606 022 093
Zájezd prohlíží
klientů