Spojené arabské emiráty - Dubai - Rixos The Palm | Dovolená Blue Flamingo 2023

RIXOS THE PALM DUBAI AERIAL 1
FAMILY POOL
BEACH CABANA

Spojené arabské emiráty , Dubai

Rixos The Palm

Váš travel specialista

Jakub Fron

Postarám se o Vaši dovolenou.

Popis Ubytování Gastronomie Destinace Lokalita Galerie

O hotelu

Luxusní hotel nacházející se na známém umělém ostrově The Palm. Hostům nabízí krásné ubytování, prvotřídní servis a krásné výhledy jak na moře, tak na palmu, Marinu a mrakodrapy. Hotel je spíše zaměřený na rodiny s dětmi, pro které nabízí dětský klub, spoustu aktivit a programu pro děti.

Vybavení & aktivity

Součástí hotelu je turecké spa, nabízející masáže, procedury, péči o tělo, hammam a další. Samozřejmě nechybí fitness centrum, venkovní fitness, dětský klub, salón krásy a spousta aktivit: motorizované a nemotorizované vodní sporty, potápění, a sporty na souši.

Naše doporučení

Tento hotele doporučujeme náročnějším klientům, kteří si chtějí užít luxusní ubytování na pláži, ultra all inclusive a přitom mít centrum na dosah. Hotel je ideální na rodinnou dovolenou. Součástí hotelu je skvěle vybavený dětský club s bazénem, různé aktivity a programy pro děti. Pro dospělé hosty je zajímavý program All Inclusive, který zahrnuje výborné pokrmy a prémiové alkoholické nápoje.

Ubytování

Hotel nabízí několik kategorií pokojů s výhledem na palmu a moře, dále prostorné apartmány pro rodiny s dětmi. Každý pokoj nabízí balkón s výhledem do zahrady nebo na moře, pokoje v přízemí privátní terasu se vstupem na zahradu a k bazénům. Prostorné apartmány nabízejí také soukromý bazén. Ceny velkých pokojů a suit vám rádi sdělíme na vyžádání. 

Vybavení pokojů: klimatizace, TV, wifi, sejf, fén, župany a pantofle, set na přípravu kávy a čaje, minibar, telefon, stůl.

Pokoje

Deluxe Room

Světlé moderní pokoje s krásným výhledem do zahrad, součástí je balkón. Možnost připlacení pokoje s výhledem na moře - na vyžádání. 

Premium Room

Prostornější pokoje s krásným výhledem do zahrad, součástí je balkón. Možnost připlacení pokoje s výhledem na moře - na vyžádání.

Gastronomie

V hotelu najdete celkem 5 restaurací a kavárnu s výbornými zákusky. Hotel nabízí 2 bufetové restaurace - Turquoise se zaměřuje více na tureckou kuchyni, A La Turca je více mezinárodní bufet. Dále hotel nabízí Toro Loco Steakhouse, italskou restauraci L'Olivo a plážovou restauraci Aqua & Mare, kde si pochutnáte na mořských plodech. 

V hotelu nechybí ani bary u bazénu a Nargile Lounge, kde si můžete dopřát večerní drinky a vodní dýmku. 

Dubai

Letecky
Strava Zvolte stravu
Zvolte stravu

Uložit
Datum odletu: Zvolte termín
Zvolte termín
Počet nocí Zvolte kategorii
Zvolte počet nocí


Uložit
Cena týdenního zájezdu
od 65 070 Kč na osobu
Po - Pá 9 - 17 hod
+420 606 022 093
Zájezd prohlíží
klientů