Spojené arabské emiráty - Dubai - Centara Mirage Beach Resort | Dovolená Blue Flamingo 2023

cdd-pool
cdd-water-slide
326731774

Spojené arabské emiráty , Dubai

Centara Mirage Beach Resort

Váš travel specialista

Jakub Fron

Postarám se o Vaši dovolenou.

Popis Ubytování Gastronomie Destinace Lokalita Galerie

O hotelu

Nově otevřený hotel na pláži jen kousek od letiště a centra Dubaje. Hotel nabízí několik kategorií pokojů a prostornějších suit. Hotel je zaměřený spíše na rodiny s dětmi.

Vybavení & aktivity

V hotelu se nachází spa, dětské spa, fitness, bazény, vodní park, dětské hřiště, kids club, restaurace, bary, velká pláž, arrival a departure lounge a další.

Naše doporučení

Pokud hledáte rodinný hotel, kde se děti zabaví a vám zbyde čas i na odpočinek, jste tu správně. Hotel nabízí restauraci s krásným dětským koutkem, hernu, dětské spa a bazény, velkou pláž, malý zábavní park a spoustu dalších aktivit.

Ubytování

Hotel nabízí velmi moderní světlé pokoje s výhledem na pevninu nebo moře, dále panoramatický výhled do obou stran. Typy a ceny rodinných pokojů vám rádi sdělíme na vyžádání. 

Vybavení pokojů: TV, wifi, klimatizace, župany, fén, set na přípravu čaje a kávy, minibar.

Pokoje

Superior Room

Moderní světlé pokoje o velikosti 37m. 

Gastronomie

V hotelu naleznete celkem 5 restaurací a 2 bary. Nejzajímavější restaurací pro rodiny s dětmi je Mirage Family Lounge, kde se nachází krásný dětský koutek (přístup zde mají jen klienti, kteří mají zaplacené Mirage All Inclusive). Další restaurací je Sheesh, která se zaměřuje na libanonskou kuchyni a ve večerních hodinách si zde můžete dát vodní dýmku. Čerstvé mořské plody nabízí restaurace Sands, nachází se u pláže. Bufetová restaurace Suan Bua je zaměřena na thajsou kuchyni. Restaurace Uno Mas je zaměřena na argentinskou kuchyni. 

All Inclusive v ceně: 
Snídaně, obědy a večeře formou bufetu a a la carte. Nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje. Možnost připlacení Mirage All Inclusive, které nabízí vstup do dětské restaurace s dětským koutkem a prémiové alkoholické nápoje. 

Dubai

Letecky
Strava Zvolte stravu
Zvolte stravu

Uložit
Datum odletu: Zvolte termín
Zvolte termín
Počet nocí Zvolte kategorii
Zvolte počet nocí


Uložit
Cena týdenního zájezdu
od 48 810 Kč na osobu
Po - Pá 9 - 17 hod
+420 606 022 093
Zájezd prohlíží
klientů