Seychely - Praslin - Constance Lemuria | Dovolená Blue Flamingo 2023

lemuria-seychelles-aerial-view-14_hd
lemuria-seychelles-aerial-view-12_hd
lemuria-seychelles-beach-21_hd

Seychely , Praslin

Constance Lemuria

Váš travel specialista

Karolína Erben

Postarám se o Vaši dovolenou.

Popis Ubytování Gastronomie Destinace Lokalita Galerie

O hotelu

Resort Constance Lemuria se nachází na jednom z nejkrásnějších seychelských ostrovů Praslin. Hosté zde najdou tři krásné pláže, luxusní zázemí, zrekonstruované vilky a také jediné 18 jamkové hřiště na Seychelách. Mimo služeb a výborné gastronomie mohou obdivovat bohatou zeleň ostrova nebo líhnoucí se mořské želvy na pláži.

Naše doporučení

Hotel se nachází u jedné z nejkrásnějších pláží - Anse Georgette. Písek zde je bělostný a jemný, pláž obklopují typické žulové kameny a džungle. Nic nenarušuje romantiku - nenajdete zde žádná lehátka nebo slunečníky. Hotelové zázemí se naopak nachází na dalších dvou plážích hotelu. Služby i zázemí určitě ocení i ti nejnáročnější hosté. Doporučujeme ho především párům a golfistům, i rodiny zde ale budou spokojené - nechybí kids club a široké dětské zázemí. Určitě prozkoumejte bohatou džungli a vyhlídky z golfového hřiště na oceán.

Ubytování

V hotelu Constance Lemuria se nachází prostorné suity umístěné v menších budovách podél pláže, i privátní vily s bazénem. Všechny kategorie pokojů mají výhled na moře a zeleň.

Každý pokoj je vybaven klimatizací, minibarem, TV, telefonem, koupelnou s vanou, sprchou, kosmetikou a fénem.

Pokoje

Pool Villa 2 Bedroom

Gastronomie

V hotelu najdete několik restaurací a bar. Hlavní restaurace Legend podává snídaně a večeře formou tematických bufetů. Úžasný výhled nabízí francouzská restaurace The Nest umístěná nad plážemi. Dalšími restauracemi jsou plážový gril Takamaka a moderní a elegantní Diva. Hotel se také pyšní bohatým vinným sklípkem.

Praslin

Druhý největší ostrov, dostupný je z Mahe letadlem nebo člunem. Život je zde pomalejší, romantičtější. Na Praslinu se nachází nespočet přírodních rezervací, krásné pláže jako Anse Lazio a bohaté šnorchlování. Doporučujeme ubytování v hotelu Lemuria.

Letecky
Strava Zvolte stravu
Zvolte stravu


Uložit
Datum odletu: Zvolte termín
Zvolte termín
Počet nocí Zvolte kategorii
Zvolte počet nocí


Uložit
Cena týdenního zájezdu
od 99 298 Kč na osobu
Po - Pá 9 - 17 hod
+420 606 022 093
Zájezd prohlíží
klientů

Podobné produkty