Seychely - Mahe - Constance Ephelia | Dovolená Blue Flamingo 2023

ephelia-seychelles-2016-aerial-view-04_hd
ephelia-seychelles-2016-aerial-view-08_hd
ephelia-seychelles-2016-beach-01_hd

Seychely , Mahe

Constance Ephelia

Váš travel specialista

Karolína Erben

Postarám se o Vaši dovolenou.

Popis Ubytování Gastronomie Destinace Lokalita Galerie

O hotelu

Hotel Constance Ephelia se nachází na hlavním seychelském ostrově Mahe. Rozprostírá se mezi dvěma plážemi na západním pobřeží, na takřka soukromém poloostrově. Budete mít možnost poznat přírodní krásy v okolí nebo hlavní město Victoria. V srdci resortu si naopak odpočinete od všedních starostí, postará se o vás pozorný personál a děti se vyřádí v kids clubu. Na pláži si vychutnáte koktejl nebo budete pozorovat líhnoucí se mořské želvy. Ubytování hotel nabízí ve standardních Junior Suitách, k dispozici jsou ale i luxusní vily umístěné v kopci s výhledem na oceán.

Vybavení & aktivity

Spa, fitness, kids club, Sporty zdarma - gym, teniové kurty, squash kurt, nemotorizované vodní sporty (šlapadla, kajaky,...), Za poplatek - rybaření, potápění, soukromé lekce, kola, zip line

Naše doporučení

Pokud cestujete s dětmi, nebo pouze na týden, není ideální se přesunovat na odlehlé seychelské ostrovy. Constance Ephelia je svým umístěním ideální, do hotelu se dostanete do půl hodiny autem. Zároveň ale díky bohaté zeleni a krásným plážím nepřijdete o nic z "opravdových" Seychel. Jižní pláž je mělčí a klidná, ideální pro dětičky a odpočinek. Na severu si naopak užijete divočejší a hlubší moře, perfektní pro plavání. Dospělí určitě ocení i největší Spa v Indickém oceánu a širokou nabídku aktivit. Doporučujeme podívat se i na další místa ostrova, jako je hlavní město nebo čajové a vanilkové plantáže.

Ubytování

Hotel Ephelia nabízí ubytování v několika kategoriích Junior Suite, s výhledem do zeleně nebo na pláž. Pokoje jsou umístěné v menších vilkách po celém resortu. Pro náročnější jsou k dispozici i Senior Suites s větším prostorem a obývací částí.
Rodiny určitě ocení samostatné vilky v zeleni nebo u pláže, s privátním bazénem. K dispozici jsou kategorie s více ložnicemi. Klienti toužící po soukromí a jedinečných zážitcích by neměli minou Hillside Vily.
Vybavení: klimatizace, větrák, koupelna s vanou, kosmetika, sprcha, oddělené WC, fén na vlasy, posezení, TV, telefon, minibar, set na přípravu čaje a kávy, trezor, wifi

Pokoje

Family Villa 2 bedroom

Gastronomie

Hostům je k dispozici několik restaurací a barů: Corossol - bufet - snídaně a večeře, Helios - středomořská, Adam & Eve - asijská, Seselwa - seychelská, gril Cyann - sushi, francouzská

Stravování probíhá formou polopenze, možnost příplatku plné penze.

Mahe

Největší seychelský ostrov s nejrozvinutější infrastrukturou. Leží zde mezinárodní letiště a hlavní město Victoria. Severní část ostrova je obydlenější, naopak na jihu najdete nádherné pláže. Mezi naše oblíbené resorty patří Ephelia, Story nebo Banyan Tree. Ostrov je ideální kombinací pro opočinek a poznávání. Rodiny s dětmi ocení především jednoduchý transfer bez dalších přeletů apod.

Letecky
Strava Zvolte stravu
Zvolte stravu

Uložit
Datum odletu: Zvolte termín
Zvolte termín
Počet nocí Zvolte kategorii
Zvolte počet nocí


Uložit
Cena týdenního zájezdu
od 75 192 Kč na osobu
Po - Pá 9 - 17 hod
+420 606 022 093
Zájezd prohlíží
klientů