Maurícius - Trou d'Eau Douce - Shangri-La's Le Touessrok Resort & Spa | Dovolená Blue Flamingo 2023

shangrila le touessrok mauricius45
260981831_6859217004096287_8694010473034724488_n-2
81133499_3641674069183946_2440077070974320640_n

Maurícius , Trou d'Eau Douce

Shangri-La's Le Touessrok Resort & Spa +

Váš travel specialista

Karolína Erben

Postarám se o Vaši dovolenou.

Popis Ubytování Gastronomie Destinace Lokalita Galerie

O hotelu

Hotel Shangri-La's Le Touessrok patří k nejluxusnějším hotelům na ostrově. Nachází se na východě ostrova, přímo u ostrova Ile aux Cerfs, který můžete využívat i s jeho 18 jamkovým golfovým hřištěm. Ničím nerušený oddych nebo šnorchlování si můžete užít i na dalším ostrově, privátním Ilot Mangénie. Zde se nachází i jedinečná plážová restaurace, kde si vychutnáte plody moře a čerstvé ryby. V hotelu Shangri'La vás uchvátí okolní nedotčená příroda, výhledy na oceán, servis i gastronomie. Budou zde spokojeny páry toužící po klidu a výborném Spa, ale i rodiny s dětmi. Pro ty je připraven celodenní program v unikátním Kids Clubu, služba baby sittingu a výborné menu v restauracích.

Vybavení & aktivity

Chi Spa, Golfové hřiště, Sportovní centrum - privátní i skupinové lekce, fitness. Bocce ball, fotbal, tenis, volejbal, badminton, lukostřelba, jóga, střečink a jogging Vodní sporty zdarma - kajaky, padle board, šnorchlování, šlapadla, windsurfing, vodní lyže, wakeboard, rybaření. Za poplatek- banana ride, rybaření na moři, parasailing, katamarán, kite surfing, podmořská chůze, potápění. Dětský klub od 4 do 11 let, Teens klub od 12 do 17 let.

Naše doporučení

Pokud toužíte po luxusních službách a autentickém zážitku, v hotelu Shangri'La budete jistě spokojeni. Před nedávnem prošel kompletní rekonstrukcí, jeho prostory jsou svěží ale stále velmi útulné. Díky širokému výběru pokojů, suit i privátních vil zde najde téměř každá rodina nebo skupina přátel ideální ubytování. Jako největší výhodu vidíme polohu hotelu u krásné pláže a také privátní ostrůvek Ilot Mangénie, kde si budete připad trošku jako Robinson Crusoe (se sklenkou vybraného šampaňského v ruce).

Ubytování

Hotel je rozdělený na privátnější část Frangipani, dále Hibiscus a Coral u dvou krásných pláží, vhodné pro rodiny i páry.

Pokoje kategorie Frangipani jsou umístěné na výběžku s výhledem na oceán. Ten je oddělen od zbytku resortu můstkem a poskytuje tak dokonalé soukromí. Součástí extra služeb je adults only bazén, in room check-in, šumivé víno po příjezdu, a la carte snídaně v restauraci Republik, večerní koktejl a minibar s vybranými nápoji zdarma.
Hotel také nabízí luxusní Shangri-La Suite - prostorný pokoj s oddělenou ložnicí, velkým obývákem a terasou. Nachází se přímo na pláži. Součástí pobytu je lahev šampaňského na uvítanou, a la carte snídaně v restauraci Republik, zdarma minibar a lahev rumu při odjezdu. Dále je k dispozici ubytování v privátních beach vilách s bazénem. Ceny a informace Vám rádi sdělíme na vyžádání.  

Pokoje

Coral Deluxe Room Ocean View

Moderní pokoje v prvním patře s balkónem a krásným výhledem na oceán. (56m)

Coral Deluxe Room Beach Access

Krásné pokoje s privátní terasou a přístupem přímo na pláž. (56m)

Junior Suite Hibiscus Ocean View

Prostorné pokoje v patře, nechybí balkón s krásným výhledem na oceán. (70m)

Junior Suite Hibiscus Beach Access

Prostorné pokoje v přízemí s privátní terasou a přímým vstupem na pláž. (70m)

Gastronomie

V hotelu najdete pouze prvotřídní restaurace a bary s nabídkou prémiových vín a šampaňského. První restaurací, kterou musíme zmínit je Kushi. Specializuje se na japonskou kuchyni, včetně sushi. Součástí menu je i výběr Wagyu steaků, příprava jídla přímo před vašima očima "yakiniku" nebo různé druhy saké.
Další výbornou restaurací je Safran, zaměřený na tradiční mauricijskou a indickou kuchyni. V obou restauracích můžete povečeřet po předchozí rezervaci. Republic Beach Club se nachází na pláži a otevřen je během oběda i večeře, lehký snack si zde můžete dopřát během odpoledne. Zaměřuje se na středomořskou kuchyni a jak název napovídá, ochutnáte zde i BBQ speciality. Hlavní restaurací je Le Bazar, kde se podávají snídaně a večeře formou bufetu. Najdete zde také noodle nebo seafood bar. U bazénu najdete Sega bar, kde můžete vyzkoušet unikátní kouřové koktejly nebo rumy, v lobby potom bar Ti-Marché, kde můžete zakoupit nápoje či drobné občerstvení.
Restaurace a bar Ilot Mangénie Beach Restaurant se nachází na privátním ostrově.

Trou d'Eau Douce

Jižně od slavné pláže Belle Mare se nachází Trou d'Eau Douce. Zátoka na východě ostrova slibuje klidnější moře a pěkné šnorchlování.

Letecky
Strava Zvolte stravu
Zvolte stravuUložit
Datum odletu: Zvolte termín
Zvolte termín
Počet nocí Zvolte kategorii
Zvolte počet nocí


Uložit
Cena týdenního zájezdu
od 57 340 Kč na osobu
Po - Pá 9 - 17 hod
+420 606 022 093
Zájezd prohlíží
klientů