Maurícius - Trou d'Eau Douce - Four Seasons Resort Mauritius | Dovolená Blue Flamingo 2023

MAS_794_aspect16x9
MAS_966_original
MAS_736_original

Maurícius , Trou d'Eau Douce

Four Seasons Resort Mauritius +

Váš travel specialista

Karolína Erben

Postarám se o Vaši dovolenou.

Popis Ubytování Gastronomie Destinace Lokalita Galerie

O hotelu

Hotel se nachází na východním pobřeží v zátoce s klidným mořem a dobrými podmínkami pro šnorchlování. Resort je plný zeleně a krásných výhledů na tyrkysový oceán. Každá vila má privátní zahradu s bazénem. Ideální místo pro váš odpočinek a načerpání nové energie. V hotelu se nacházejí oceňované lázně a golfové hřiště. Nechybí ani výborné restaurace s pokrmy z celého světa.

Vybavení & aktivity

V hotelu se nachází oceňované lázně, které nabízí procedury, masáže, rituály, yogu, tropickou zahradu, manikúru a pedikúru, péči o vlasy, wellness a fitness, dětský koutek. V resortu se určitě nudit nebudete, nabízí spoustu sportů a aktivit po celý den. Tenis, golf, yoga, možnost zapůjčení kol, paddle board, deskové hry, lekce vaření, šnorchlování a další. Pro děti nabízí dětský klub chytání krabů, rybaření, lekce jízdy na kole, hledání pokladu, dětskou yogu. Dále v hotelu najdete počítače s tiskárnou, Playstation, Wii, wifi, DVD půjčovnu a další.

Ubytování

Hotel Four Seasons nabízí ubytování v soukromých vilkách s privátními bazény. Každá vila je postavena v moderním designu, prosvětlena slunečními paprsky a nabízí krásné výhledy do soukromých zahrad a na oceán.


 

Pokoje

Garden Pool Villa

Prostorná vila v zahradě s venkovní sprchou a privátním bazénkem. (105m)

Mangrove Pool Villa

Prostorná vila s výhledem do zahrady a na krásné mangrovíky, privátní bazének. (105m)

Beach Pool Villa

Prostorná vila s bazénkem a přístupem na pláž, nachází se na ostrůvku mimo pevninu. (105m)

Gastronomie

V hotelu se nachází celkem 6 výborných restaurací zaměřené na jedinečné pokrmy a různé chutě. Hotel nabízí francouzské bistro Beau Champ, italskou restauraci Acquapazza, výborné tapas a osvěžující koktejly si vychutnáte v restauraci Blu´Zil. Nechybí ani plážová restaurace La Plaz Beach Grill, restaurace Umi.Zaka, která podává mořské plody na asijský způsob a restaurace Bambou nabízí plody moře a mauricijské speciality.

Trou d'Eau Douce

Jižně od slavné pláže Belle Mare se nachází Trou d'Eau Douce. Zátoka na východě ostrova slibuje klidnější moře a pěkné šnorchlování.

Letecky
Strava Zvolte stravu
Zvolte stravu


Uložit
Datum odletu: Zvolte termín
Zvolte termín
Počet nocí Zvolte kategorii
Zvolte počet nocí


Uložit
Cena týdenního zájezdu
od 65 397 Kč na osobu
Po - Pá 9 - 17 hod
+420 606 022 093
Zájezd prohlíží
klientů