Maurícius - Trou aux Biches - Villas Mon Plaisir | Dovolená Blue Flamingo 2023

F1
F2
F3

Maurícius , Trou aux Biches

Villas Mon Plaisir

Váš travel specialista

Karolína Erben

Postarám se o Vaši dovolenou.

Popis Ubytování Gastronomie Destinace Lokalita Galerie

O hotelu

Hotel Villas Mon Plaisir prošel kompletní rekonstrukci a nabízí 41 moderních pokojů. Nachází na severozápadním pobřeží ostrova, na okraji vesničky Pointe aux Piments. Větší živé město Grand Baie je vzdálená asi 25 minut autem. V hotelu je bazén, ale především se nachází jen pár metrů od krásné pláže.

Vybavení & aktivity

Restaurace, bar, bazén, recepce, wifi. Hosté mají k dispozici plážový volejbal, plavba lodí se skleněným dnem, plavba na kajaku, šnorchlování, plachtění a šlapadla. Za poplatek: billiard, plavba na katamaránu a potápění (potápěčské centrum Mon Plaisir je přímo před hotelem).

Naše doporučení

Oblast Trou aux Biches patří k nejkrásnějším na ostrově Maurícius. Hotel si zamiluji především páry, hledající klid a jednoduché, ale kvalitní a moderní ubytování jen s pár pokoji.

Ubytování

Pokoje kategorie Standard a Superior se nachází v dvoupatrových budovách, jsou vybaveny klimatizací, minibarem, koupelnou a posezením.

Pokoje

Standard Room

Gastronomie

Stravování probíhá formou snídaně až all inclusive, v hlavní restauraci a baru.

All Inclusive:
snídaně formou bufetu (7:30 - 9:30), obědy formou A la Carte a večeře formou bufetu, nebo večerní barbecue. V baru nealkoholické nápoje, standardní alkoholické nápoje a míchané koktejly od 11:00 do 23:00.

Trou aux Biches

Vesnice Trou aux Biches se nachází jen pár set metrů od většího městečka Grand Baie. Najdete zde několik restaurací a obchodů, pobřeží lemuje jedna z nejkrásnějších pláží na ostrově Maurícius.

Letecky
Strava Zvolte stravu
Zvolte stravu

Uložit
Datum odletu: Zvolte termín
Zvolte termín
Počet nocí Zvolte kategorii
Zvolte počet nocí


Uložit
Cena týdenního zájezdu
od 35 430 Kč na osobu
Po - Pá 9 - 17 hod
+420 606 022 093
Zájezd prohlíží
klientů