Maurícius - Le Morne - Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa | Dovolená Blue Flamingo 2023

MUDARL1Daa19-large
MUDARL1Dad18-large
MUDARL1Dae18-large

Maurícius , Le Morne

Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa

Váš travel specialista

Karolína Erben

Postarám se o Vaši dovolenou.

Popis Ubytování Gastronomie Destinace Lokalita Galerie

O hotelu

Luxusní hotel Dinarobin leží pod známou horou Le Morne a je stálicí mezi nejoblíbenějšími hotely na ostrově. V roce 2020 prošel lehkou rekontrukcí, která ještě vyzdvihla jeho jedinečnou atmosféru. Hotel doporučujeme především párům, které hledají klid, romantiku a soukromí. Široké sportovní zařízení včetně golfového hřiště určitě ocení i aktivní sportovci a rodiny. Výhodou je možnost využívání vybavení vedlejšího hotelu Paradis, který je volně propojen a lze se mezi hotely pohybovat i buggynkami. Celkově tak mají klienti k dispozici 2 spa centra, 8 restaurací a 6 barů.

Vybavení & aktivity

Součástí resortu je Beachcomber Spa, nabízející procedury, masáže a odpočinkovou zónu s bazénkem a lehátky. Nechybí výřivka, sauna a pára. Fitness centrum s možností osobního trenéra. Ve sportovním centru si můžete zahrát tenis, fotbal, ping pong, bocciball, půjčení kol,vodní lyžování, windsurfing, plachtění, šnorchlování, šlapadla, loď s proskleným dnem, kajaky, paddle boardy a mnoho dalších.U hotelu se také nachází 18 jamkové golfové hřiště. Pro ty nejmenší je tu Kids Club do 11 let.

Naše doporučení

Pokud toužíte po romantické dovolené ve dvou, s jedinečnými výhledy na horu Le Morne, zde jste správně. Hotel je v tradičním mauricijském stylu, pokoje jsou velmi prostorné ale útulné. Můžete zde strávit několik dní lenošením na nádherné pláži, ale i golfem nebo vodními sporty. Výhodou je propojení s vedlejším hotelem Paradis, který nabízí další restaurace, které lze využívat. Doporučujeme příplatek balíčku Espace (all inclusive), které zahrnuje vybrané alko i nealko nápoje.

Ubytování

Hotel Dinarobin nabízí několik kategorií pokojů a privátních vil. Pokoje se nachází v zahradních budovách rozmístěných do půlkruhů s výhledem na palmy, bazén a moře. Každý má k dispozici prostorné venkovní sezení. a luxusní koupelnu. Nejsevernější část hotelu s pokoji Zen Suite je "adults only" - bazén a plážový bar jsou zde určeny pouze pro dospělé.
Rodiny s dětmi mohou využít prostorných dvouložnicových Family nebo Luxury Family Suite.
Vybavení pokojů: Všechny pokoje jsou orientované směrem na moře. TV, wifi, telefon, DVD přehrávač, fén, sejf, klimatizace, žehlicí prkno a žehlička, šatna, koupelna s vanou a sprchou, minibar. V pokojích Junior Suites Beachfronts, Senior Suites a Zen Suites navíc kávovar Nespresso a přípojka pro iPod. 

Pokoje

Junior Suite

Prostorné suity s terasou a posezením, nacházející se v zahradě.  (65m)

Junior Suite Beachfront

Prostorné a světlé pokoje s terasou, nacházející se v první řadě u pláže. (65m)

Senior Suite Beachfront

Luxusní pokoje s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem, nacházející se v první řadě u pláže. (115m)

2 Bedroom Family Suite

Velké rodinné pokoje s oddělenými ložnicemi a koupelnami pro rodiče a děti. (130m)

Gastronomie

Klienti mohou využívat restaurací a barů: L Harmonie (hlavní), La Plage (beach), Dina's a Umami (asijská) Dále jsou k dispozici další 4 restaurace v sousedním hotelu Paradis, který je volně propojen.
V období od 1. listopadu 2021 do 31. října 2022 je možné připlatit all inclusive balíček Escape, který zahrnuje:
Snídaně formou bufetu, oběd o dvou chodech, odpolední snack v Mahogany bar. Minibar doplňován jednou denně (nealkoholické nápoje a lokální pivo). Neomezená konzumace nealkoholických a vybraných alkoholických nápojů.
Oficiální popis All Inclusive balíčku ke stažení zde.

Le Morne

Každý, koho zajímá Maurícius, určitě slyšel o věhlasné hoře Le Morne Brabant. Pod ní najdete nádhernou přírodu a ty nejluxusnější hotely a pláže na ostrově.

Letecky
Strava Zvolte stravu
Zvolte stravuUložit
Datum odletu: Zvolte termín
Zvolte termín
Počet nocí Zvolte kategorii
Zvolte počet nocí


Uložit
Cena týdenního zájezdu
od 46 624 Kč na osobu
Po - Pá 9 - 17 hod
+420 606 022 093
Zájezd prohlíží
klientů