Maurícius - Grand Gaube - LUX* Grand Gaube | Dovolená Blue Flamingo 2023

LGG-Aerial-6_1656x1242
LGG-Aerial-5_2210x1242
LGG-Aerial-1_1656x1242

Maurícius , Grand Gaube

LUX* Grand Gaube

Váš travel specialista

Karolína Erben

Postarám se o Vaši dovolenou.

Popis Ubytování Gastronomie Destinace Lokalita Galerie

O hotelu

Hotel LUX* Grand Gaube byl otevřen v roce 2018 po kompletní renovaci. Stejně jako další hotely sítě LUX, i tento slibuje perfektní jídlo, servis a především zážitky. Je ideálním místem pro klienty hledající luxusní ubytování a nadstandardní all inclusive balíček. Spokojené zde budou rodiny s dětmi, jelikož laguna u hotelu je velmi klidná. Svá zákoutí si ale najdou i páry - pro ty hotel vyčlenil i jednu z pláží.

Vybavení & aktivity

V hotelu se nachází LUX* ME SPA, které nabízí masáže, sauny, páru, bazény, salón krásy, barber shop. Klienti mohou využívat fitness centra s moderním vybavením. Dále hotel nabízí spoustu aktivit: beach volejbal, stolní tenis, fotbal, yoga, bocce ball, aqua gym, kriket, tai chi, vodní lyžování, wind surfing, šlapadla, kajaky, šnorchlování, loď s proskleným dnem, paddle board. Za příplatek: golf, kola, výlety na lodi, rybaření, kite surfing a další. V hotelu je pro nejmenší Kids club (od 3 do 11 let) a pro starší Teen club (od 12 do 17 let).

Ubytování

Interiéry hotelu vytvořila Kelly Hoppen - jedna z nejznámějších a nejuznávanějších designérek dnešní doby. Pokoje jsou provedeny v tlumených příjemných barvách, které navozují opravový pocit života na pláži.
Hotel nabízí ubytování v několika kategoriích s výhledem na moře. Pokoje typu Superior a Junior se nacházejí v přízemí, 1. a 2. patře. Pokoje typu Deluxe jsou v oddělené části jen pro dospělé v klidné zátoce, nacházejí se v přízemí a v prvním patře. Hotel dále nabízí pokoje pro rodiny a vily pro více osob.

Vybavení pokojů: TV, wifi, stůl, trezor, univerzální zásuvky a USB porty, minibar, varná konvice, kávovar, župany a pantofle, sejf, fén.

Pokoje

Superior Room

Příjemné pokoje ve světlých barvách v přízemí a prvním patře, s balkónem/terasou. (51m)

Junior Suite

Prostorné apartmá v přízemí s krytou terasou u pláže. (56m) 

Deluxe Room

Pokoje v části adults only. Nacházejí s v přízemí a prvním patře s balkónem/terasou, s výhledem na krásnou zátoku. (51m)

Family Suite

Velké rodinné apartmá v přízemí a prvním patře, s oddělenou ložnicí a koupelnami, balkónem/terasou. Ideální pro rodinnou dovolenou. (85m)

Gastronomie

V hotelu se nachází 6 restaurací a 7 barů. 

Hlavní restaurace The Palm Court nabízející snídaně a večeře. Restaurace&Bar Beach Rouge nabízí A la Carte obědy a večeře na pláži. Restaurace&Bar Bodrum Blue je otevřena na A la Carte obědy a večeře. V zóně Banyan, která se nachází v adults části najdete: Creole Smokehouse na obědy a večeře, BB’S nabízí burgery k obědu, Rum Treehouse nabízející 88 typů rumů od 18:00 do 23:00, French Kiss Bar. Další restaurací je Inti, která je otevřena jen na večeře. Dále se v hotelu nachází gin bar a kavárna. 
Možnost připlacení All Inclusive balíčku, který zahrnuje: 
Snídaně v restauraci The Palm Court, obědy ve všech a la carte restauracích, večeře ve všech restauracích kromě INTI.
Piknikový koš na výlet (rezervace 24 hodin předem).
Odpolední čaj v The Palm Court Bar od 16:00 do 17:30.
Výběr alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech restauracích a barech (kromě G*T 100 Club & Rum Tree House)
Set na přípravu kávy a čaje na pokoji, minibar doplňován jednou denně zahrnující vodu, juice, limonády a pivo. 
Využití prostorů wellness - yoga, fitness centrum, sauna, pára, vířivka a zahrada.
Aktivity v balíčku zdarma: vodní lyžování, loď s proskleným dnem, šnorchlování, windsurfing, kajaky, šlapadla, tenis, stolní tenis, bocce ball, plážový volejbal.
Oficiální popis All Inclusive ke stažení zde.

Grand Gaube

Oblíbené městečko Grand Gaube se nachází na severu ostrova, jen pár minut od známějšího Grand Baie. Najdete zde několik jedinečných zátok a pláží.

Letecky
Strava Zvolte stravu
Zvolte stravu
Uložit
Datum odletu: Zvolte termín
Zvolte termín
Počet nocí Zvolte kategorii
Zvolte počet nocí


Uložit
Cena týdenního zájezdu
od 38 530 Kč na osobu
Po - Pá 9 - 17 hod
+420 606 022 093
Zájezd prohlíží
klientů