Maurícius - Grand Baie - LUX* Grand Baie | Dovolená Blue Flamingo 2023

DJI_0557_1864x1242
XCQY6684_v2-252_1864x1242
XCQY6684_v2-265 (1)_993x1242

Maurícius , Grand Baie

LUX* Grand Baie +

Váš travel specialista

Karolína Erben

Postarám se o Vaši dovolenou.

Popis Ubytování Gastronomie Destinace Lokalita Galerie

O hotelu

Luxusní butikový hotel LUX Grand Baie 5* je ideálním místem pro milovníky aktivního odpočinku a skvělého jídla. Nachází se jen pár kroků od městečka Grand Baie, kde můžete navštívit tradiční mauricijský trh nebo spoustu dalších obchodů, barů a restaurací. Hotel nabízí ubytování v několika typech suit a privátních vil. Největší pýchou areálu je několikaposchoďové fitness a wellness centrum s infinity bazénem. Nechybí ani perfektní káva, domácí zmrzlina nebo bar Beach Rouge, tak jak jsme zvyklí z dalších hotelů sítě LUX.

Vybavení & aktivity

Ve wellness centru si můžete dopřát opravdový odpočinek, nabízí zde: masáže, sauna, pára, venkovní bazén, turecký hammam, ledové kameny, vyhřívané lavičky, relaxační místnosti a další. Ve fitness centru se nachází cycling studio, vybavená posilovna, nabídka skupinových lekcí a nespočet moderních strojů. V hotelu najdete i moderní dětský klub Play, ve kterém se nacházejí dílny, knihovna, mini kuchyňka, zeleninová zahrada, hřiště, dětský bazén a široká nabídka aktivit. Pro starší je tu Studio 17, kde najdou arcade hry, PS5, DJ pult, chill zónu. Hotel se chlubí také širokých zázemím vodních sportů, namátkou windsurfing, šlapadla, kajaky, aqua gym, šnorchlování, paddle boardy..

Naše doporučení

LUX Grand Baie je v současné době asi nejluxusnějším a zároveň nejvíc “cool” místem na ostrově. Spokojení zde budou milovníci zábavy, moderního designu a přepychového jídla. Nemusíte se ale bát, že byste zde byli rušeni - resort si zároveň zakládá na soukromí a maximálním odpočinku svých hostů. Na první pohled je to místo především pro dospělé, některé části hotelu jsou adults only. To ale neznamená, že si hotel nenajde svou klientelu i mezi rodinami s dětmi, především teenagery.

Ubytování

Interiéry hotelu vytvořila Kelly Hoppen - jedna z nejznámějších a nejuznávanějších designérek dnešní doby. Pokoje jsou provedeny tak, aby jste se zde cítili jako v prázdninovém domě, vše co by vás mělo zajímat je zábava a opalování. 
Rádi vám připravíme nabídku ubytování v dalších typech pokojů a vil.


Vybavení pokojů: vana a sprcha, chytré ovládání, USB porty, minibar, set na přípravu čaje a kávy, wifi, klimatizace. V pokojích Pool Residence a Penthouse navíc soukromý bazén. V Penthouse služby komorníka a venkovní gril. 

Pokoje

Junior Suite

Světlé a vzdušné pokoje v přízemí, prvním nebo druhém patře s balkónem/terasou. (65m)

LUX Pool Residence

Pokoje v prvním, druhém nebo třetím podlaží s dvěmi ložnicemi a koupelnami, obývacím a jídelním prostorem a soukromým venkovním bazénem. (180m)

LUX Pool Penthouse

Penthouse ve třetím podlaží pro velké rodiny nebo partu kamarádů, co mají rádi svůj prostor. Velká terasa s grilem, lehátky a bazénem. K službám je Vám i komorník. (325m)

Gastronomie

V hotelu se nachází 6 restaurací. Plážová restaurace Beach Rouge nabízející A la Carte snídaně, obědy a večeře. Večer se promění ve stylový bar. Ai Kisu je asijská restaurace, podává pouze večeře. Na střeše se nachází restaurace Bisou, která podává obědy, odpolední snack a večeře. Dále se v hotelu nachází stylový Maison Lux - kavárna a bar v jednom. V hotelu je také zmrzlinárna a noční klub Ai Kisu otevřený ve čtvrtek, pátek a sobotu do 02:00.

Grand Baie

Jedno z nejživějších míst na Mauríciu, severní městečko Grand Baie. Nevynechte místní tradiční trh a vyzkoušejte některý z pouličních stánků s mauricijskými specialitami. I zde najdete velmi klidné a luxusní hotely.

Letecky
Strava Zvolte stravu
Zvolte stravu
Uložit
Datum odletu: Zvolte termín
Zvolte termín
Počet nocí Zvolte kategorii
Zvolte počet nocí


Uložit
Cena týdenního zájezdu
od 55 630 Kč na osobu
Po - Pá 9 - 17 hod
+420 606 022 093
Zájezd prohlíží
klientů