Maurícius - Flic en Flac - Sugar Beach, A Sun Resort | Dovolená Blue Flamingo 2023

573439_ImageGalleryLightboxLarge
497388_ImageGalleryLightboxLarge
497372_ImageGalleryLightboxLarge

Maurícius , Flic en Flac

Sugar Beach, A Sun Resort

Váš travel specialista

Karolína Erben

Postarám se o Vaši dovolenou.

Popis Ubytování Gastronomie Destinace Lokalita Galerie

O hotelu

Sugar Beach Resort 5* je postaven v tradičním koloniálním stylu, velmi oblíbeném na Mauríciu, a nabízí skvělé zázemí v oblíbené oblasti Flic en Flac. Výhodou hotelu je propojení s vedlejším hotelem La Pirogue, jehož restaurace, pláž nebo bazény mohou klienti taktéž využívat. V roce 2019 prošli pokoje umístěné v zahradě zásadní rekonstrukcí. Kromě moderního designu nyní nabízí více prostoru a přízemní pokoje i velkou krytou terasu.

Vybavení & aktivity

V hotelu se nachází SPA, nabízející masáže, procedury, hammam, bazén v hammam, vlasový salón, fitness centrum a další. Tenis, sportovní centrum, beach volejbal, stolní tenis, fotbal, bocce ball, pilates, yoga, golf, kajaky, šlapadla, loď s proskleným dnem, windsurfing, stand-up paddle, aqua zumba V hotelu nechybí Kids Club do 11 let a Teens Club do 17 let.

Naše doporučení

Hotel Sugar Beach patří dlouhodobě k nejoblíbenějším 5* resortům v naší nabídce. Nachází se v západní oblasti Flic en Flac, která je ideální pro poznávání přírodních krás ostrova. Okolí je živější, můžete se pohodlně projít do místní rybářské vesnice. Ocení ho především klienti, kteří hledají perfektní služby a gastronomii. Výhodou je možnost využívat i služeb vedlejšího hotelu La Pirogue. Vřele doporučujeme!

Ubytování

Hotel Sugar Beach nabízí pokoje rozprostřené v zahradě a přímo u pláže. Všechny nabízené pokoje mají krásný výhled na moře, nacházejí se v přízemí a prvním patře. Doporučujeme pokoje typu Premium, které jsou v přízemí a nabízejí privátní terasu. Dále zde najdete také prostorné Suite pro větší rodiny, cenu a informace vám rádi sdělíme na vyžádání.
Vybavení pokojů: TV, wifi, klimatizace, sejf, set na přípravu čaje a kávy, župan a pantofle, telefon, fén, minibar. 

Pokoje

Deluxe Sea View

Světlé pokoje umístěné v zahradě v prvním patře, nechybí balkón s výhledem na moře. (40m)

Premium Sea View

Prostornější pokoje v přízemí, umístěné v zahradě s terasou a výhledem na moře. (50m)

Deluxe Beachfront

Pokoje v prvním patře s balkónem, nacházející se v první řadě u pláže. (40m)

Premium Beachfront

Prostornější pokoje v přízemí s terasou, nacházející se v první řadě u pláže. (50m)

Gastronomie

V hotelu Sugar Beach najdete 3 restaurace a bary. Dále ale můžete využívat restaurace a prostory hotelu La Pirogue a ochutnat tak další světové kuchyně. Hlavní restaurací je Mon plaisir, kde nabízejí bufetové snídaně, obědy a tématické bufetové večeře. Další restaurací je Buddha-Bar na pláži, nebo italská restaurace Citronella's Beach Lounge. Po celý den si můžete vychutnat kokteljy a oblíbené nápoje ve všech barech po resortu. 
V období od 1. listopadu 2021 do 31. října 2022 je možné připlatit all inclusive balíček Suninclusive, který zahrnuje:
  • Snídaně, obědy a večeře formou bufetu nebo A la Carte, odpolední snack,
  • neomezená konzumace vybraných prémiových alkoholických a nealkoholických nápojů (piva, vína, koktejly, nealko) dle menu Sun Inclusive
  • vstup do wellness, vybrané sporty, neomezené golfové green fee na Ile aux Cerfs, 
  • minibar doplňován jednou denně
Oficiální popis All Inclusive balíčku ke stažení zde.

Flic en Flac

Oblast Flic en Flac patří mezi nejoblíbenější na Mauríciu, jak mezi turisty, tak místními. Mimo staré rybářské vesnice a dlouhé pláže zde najdete několik luxusních 4* a 5* resortů. Z pláže se vám naskytne úžasný pohled na hory na jihu Maurícia, včetně Le Morne. Nedaleko se nachází několik možností k výletům, například park Casela.

Letecky
Strava Zvolte stravu
Zvolte stravuUložit
Datum odletu: Zvolte termín
Zvolte termín
Počet nocí Zvolte kategorii
Zvolte počet nocí


Uložit
Cena týdenního zájezdu
od 50 126 Kč na osobu
Po - Pá 9 - 17 hod
+420 606 022 093
Zájezd prohlíží
klientů