Maurícius - Flic en Flac - La Pirogue, A Sun Resort | Dovolená Blue Flamingo 2023

DJI_0941-1-1599x1065-bb0cc41b-88cd-447e-90a8-6e4cc17df2e8
La_Pirogue_Aerial_View_10
La_Pirogue_Resort-aerial_view_1599x1062_400_RGB

Maurícius , Flic en Flac

La Pirogue, A Sun Resort

Váš travel specialista

Karolína Erben

Postarám se o Vaši dovolenou.

Popis Ubytování Gastronomie Destinace Lokalita Galerie

O hotelu

Hotel La Pirogue na západním pobřeží je skvělou volbou pro strávení romantické dovolené. Ubytování v malých vilkách po jednom nebo dvou pokojích zajišťuje dostatek soukromí a opravdový klid během Vaší dovolené.

Vybavení & aktivity

Sun Kids Club, The Teens Club, Cinq Mondes Spa Aura Fitness - společné lekce, fitness, spa procedury, hammam, bazén, kadeřnický salon, spinning hodiny. Sporty zdarma: kajaky, fun boat, šlapadla, loď s proskleným dnem, windsurfing, paddle boardy, aqua gym, aerobik, golf Ile aux Cerfs, lekce jógy a střečinku, fotbal, ping-pong, badminton, minigolf. Za poplatek: PADI centrum, rybaření, supertube jízdy, katamarán, exkurze, tenisové lekce, golf Tamarina, lov, lukostřelba.

Naše doporučení

Hotel se nachází ve velké zahradě, pokojů je zde minimum a pláž dlouhá - ideální kombinace. Jako velkou výhodu vidíme možnost využívat také vedlejší hotel Sugar a jeho restaurace. Nebáli bychom se udělit tomuto resortu 5*.

Ubytování

Pokoje v hotelu La Pirogue jsou po rekonstrukci. Nachází se v malých bungalovech po dvou, typ Beach potom samostatně. K dispozici jsou také pokoje typu Senior Suite, kalkulaci rádi připravíme na vyžádání.

Vybavení pokojů: TV, koupelna se sprchou a vanou, klimatizace, trezor, wifi, venkovní sezení, set na čaj a kávu

Pokoje

Garden Bungalow

Pokoje umístěné v zahradě, s vlastní teráskou a posezením. Nabízí dostatek prostoru a moderní koupelnu se vším komfortem. (25m)

Premium Garden Bungalow

Bungalovy vzdálenější od hlavní budovy, pro maximální klid. Oproti základní kategorii nabízí navíc espresso kávovar a bluetooth audio systém. (25m)

Beach Pavillion

Samostatné vilky v první řadě u pláže, pro náročné hosty toužící po nejlepším místě a soukromí. (35m)

Garden Family Bungalow

Dva propojené pokoje pro maximální pohodlí celé rodiny, přímo u pláže/v zahradě. (50m)

Gastronomie

V centru hotelu se nachází restaurace Wolmar. Vyberete si zde z široké snídaňové a večerní nabídky, orientují se především na mauricijskou a mezinárodní kuchyni. Večery bývají tematické.
Oblíbená je restaurace Magenta, nabízí krásný výhled na bazén a pláž. Pochutnají si zde především milovníci mořských plodů a ryb. Každý pátek pořádají grilování na pláži. Uvolněná atmosféra vládne v Coconut Café. Nachází se na pláži a vyzkoušet zde můžete lehký oběd nebo pizzu. Mimo tyto restaurace mohou hostů využít za poplatek i restaurací vedlejšího hotelu Sugar Beach.
Dále se v hotelu nachází tři bary, jeden vinný s širokou nabídnou vín z celého světa, další dva potom najdete u bazénu a na pláži. 
Stravování probíhá formou polopenze nebo All Inclusive
All Inclusive
Snídaně formou bufetu
Pozdní lehká snídaně
Oběd a večeře formou bufetu nebo možnost à la carte ve vybraných restauracích
Snack během dne
Neomezené množství místních a vybraných importovaných alko a nealko nápojů (9.00–2.00)
Minibar v rámci All Inclusive denně doplňován nealko nápoji
Oficiální popis All Inclusive balíčku ke stažení zde.

Flic en Flac

Oblast Flic en Flac patří mezi nejoblíbenější na Mauríciu, jak mezi turisty, tak místními. Mimo staré rybářské vesnice a dlouhé pláže zde najdete několik luxusních 4* a 5* resortů. Z pláže se vám naskytne úžasný pohled na hory na jihu Maurícia, včetně Le Morne. Nedaleko se nachází několik možností k výletům, například park Casela.

Letecky
Strava Zvolte stravu
Zvolte stravuUložit
Datum odletu: Zvolte termín
Zvolte termín
Počet nocí Zvolte kategorii
Zvolte počet nocí


Uložit
Cena týdenního zájezdu
od 47 060 Kč na osobu
Po - Pá 9 - 17 hod
+420 606 022 093
Zájezd prohlíží
klientů