Maurícius - Belle Mare - One&Only Le Saint Géran | Dovolená Blue Flamingo 2023

OO_LeSaintGéran_Resort_Beach_Views
oneamponly-lesaintgeacuteran-beach-1
OO_LeSaintGéran_Accommodation_Villa_One_Sea_View

Maurícius , Belle Mare

One&Only Le Saint Géran +

Váš travel specialista

Karolína Erben

Postarám se o Vaši dovolenou.

Popis Ubytování Gastronomie Destinace Lokalita Galerie

O hotelu

Jedinečný resort luxusního řetězce OneOnly se nachází na nádherné pláži na východě ostrova Maurícius. Místní tyrkysová laguna, zrekonstruované pokoje a exkluzivní servis vás uchvátí. Hotel si vychutnají především nároční klienti hledající relaxaci, krásné koupání a nadstandardní služby, včetně gastronomických zážitků. OneOnly Le Saint Geran 5* se pravidelně umisťuje na předních pozicích mezi luxusními hotely v žebříčcích Conde Nast.

Vybavení & aktivity

Spa - masáže a procedury, Fitness - Technogym®, Kinesis™, venkovní zóna My Equilibria, Spinning and a Movement studio, skupinové lekce jógy a pilates. Minigolf, stolní tenis, volejbal, kajaky, šnorchlování, paddle boardy, kitesurfing, waterski, potápění. Dětský klub Kids Only a Teens klub One Tribe.

Naše doporučení

Hotely OneOnly patří k nejoblíbenějším mezi našimi náročnými klienty. V Le Saint Géran se postarají o všechna vaše přání a vy si dostatečně užijete 2 kilometry dlouhou pláž. Díky své uzavřené poloze si budete moci vychutnat relax bez rušení místních prodavačů nebo cizích turistů.

Ubytování

Hostům je k dispozici několik typů pokojů a suite umístěných v budovách podél pláže. Větší rodiny mohou využít dvouložnicových family apartmánů.Pokoje typu Lagoon, Ocean a Beachfront mají výhled na moře, případně přímo pláž. K dispozici je vždy balkon nebo terasa. Jsou provedeny ve světlých útulných barvách. Ubytování v pokojích této kategorie zahrnuje: Welcome drink, uvítací dárek, snídaně, talíř ovoce, čaj a kávu na pokoji, wifi a suvenýr od O&O. Zdarma jsou k dispozici nemotorizované vodní sporty, loď s proskleným dnem, šnorchlování, fitness, vstup do Spa a další sporty. Pro děti je v ceně zahrnut program v rámci Kids Only klubu, resp. Teens Program.Dále hotel nabízí pokoje Junior Suite, Ocean Suite a Ocean Balcony Suite - cenu a informace Vám rádi sdělíme na vyžádání. Oproti standardním pokojům zahrnují pokoje kategorie Suite také In-room Check-in, lahev šampaňského na uvítanou, vybalení a zabalení zavazadel, minibar (bez alkoholu), služby komorníka a privátní Cabanu na pláži.

Pokoje

Lagoon Room

Pokoje umístěné v koloniálních budovách na západní straně ostrova, u laguny s výhledem na moře a ostrov v pozadí. Nachází se v prvním patře nebo přízemí.

Ocean Room Balcony

Světlé pokoje s přímým vstupem do zahrady na východní straně resortu, s výhledem na zeleň a prosvítající oceán. Typ pokoje Balcony je umísten v patře.

Beach Front Room Balcony

Luxusní pokoje přímo u pláže. Typ Balcony je potom umístěn v patře a nabízí jedinečný výhled na pláž a moře.

Gastronomie

Snídaně, polopenze nebo plná penze. Hotel nabízí 5 restaurací a 3 bary.
Prime - Restaurace se specializací na grilované speciality, především výborné hovězí steaky. Nechybí maso Wagyu nebo místní seafood.
Tapasake - Luxusní restaurace nad vodní hladinou, zaměřená je na asijské chutě. Nechybí Teppaniyaki nebo Sushi.
La Terrasse- Uvolněná atmosféra vládne v této restauraci u bazénu. Podávají se zde mimo jiné snídaně a speciality z celého světa.
La Pointe - Živá restaurace na pláži. Podává BBQ speciality během obědů.

Belle Mare

Vyhlášená plážová oblast Belle Mare se nachází na východě ostrova Maurícius. Pláž se táhne několik kilometrů a lemují ji luxusní 4* a 5* hotely.

Letecky
Strava Zvolte stravu
Zvolte stravu


Uložit
Datum odletu: Zvolte termín
Zvolte termín
Počet nocí Zvolte kategorii
Zvolte počet nocí






Uložit
Cena týdenního zájezdu
od 69 908 Kč na osobu
Po - Pá 9 - 17 hod
+420 606 022 093
Zájezd prohlíží
klientů