Maurícius - Belle Mare - LUX* Belle Mare | Dovolená Blue Flamingo 2023

DJI_0918_Ret_1790x1242
DJI_0929_Ret_1923x1242
Beach_11_1862x1242

Maurícius , Belle Mare

LUX* Belle Mare

Váš travel specialista

Karolína Erben

Postarám se o Vaši dovolenou.

Popis Ubytování Gastronomie Destinace Lokalita Galerie

O hotelu

Hledáte opravdový luxus pro vaši rodinou dovolenou? Zvolte LUX Belle Mare 5*! Nachází se na pláži s jemným pískem, skvělým koupáním pro děti ale i bohatým podmořským životem. Korály můžete pozorovat už pár desítek metrů od pláže. Tento resort nabízí skvělý All inclusive program, který potěší především nejmenší klienty. Najdete zde pražírnu té nejlepší kávy, stánek s domácí zmrzlinou a sorbety, zákoutí s ochutnávkou rumů, čajovou lounge, food truck s burgery nebo jedinečné Spa. Toto místo doporučujeme našim náročným klientům hledajícím opravdu kvalitní a moderní resort s výbornou gastronomií.

Vybavení & aktivity

Součástí hotelu je LUX* Me Spa, ve kterém si užijete pravý relax! Masáže, procedury, sauna, vířivka, vyhřívaný bazén, relaxační místnost, přístup do čajové lounge, zahrada, salon krásy a mnohem víc. Dále se v hotelu nachází LUX* Me Fitness s kvalitními stroji a pomůckami na cvičení. Ve sportovním centru najdete širokou škálu sportů, například plážový volejbal, stolní tenis, fotbal, tenis, kola, golf, windsurfing, šlapadla, kajaky, aqua gym, šnorchlování, loď s proskleným dnem, vodní lyžování, paddle boardy a další.

Naše doporučení

Hotel je perfektní pro rodinou dovolenou s nejmenšími dětičkami, ale i teenagery. Přesto je v hotelu klid a každý si najde svůj klid pro relaxaci. Nebudou zde zklamaní ani dospělí - ti ocení adults only zónu, výborné koktejly a jídlo nebo kavárnu LUX Cafe. My sem pravidelně vyrážíme s dětmi i bez nich a vždy jsme maximálně spokojení.

Ubytování

Pokoje designované uznávanou designérkou Kelly Hoppen, provedené tak, aby se tu každý cítil jako v ráji. Pokoje umístěné v zahradě s výhledem do zahrady, bazén nebo na pláž a moře. 

Vybavení pokojů: klimatizace, wifi, TV, sejf, vana a rain shower, minibar, set na přípravu kávy a čaje.

Pokoje

Junior Suite

Moderní světlé pokoje v přízemí, prvním a druhém patře, s balkónem/terasou a výhledem do zahrady. (60m)

Pool View Junior Suite

Moderní světlé pokoje v přízemí, prvním a druhém patře, s balkónem/terasou a výhledem na bazén. (60m)

Beach View Junior Suite

Moderní světlé pokoje v přízemí, prvním a druhém patře, s balkónem/terasou a výhledem na pláž. (60m)

Family Suite

Velké rodinné pokoje s oddělenými ložnicemi, s balkónem/terasou. (120m)

Gastronomie

Klienti mohou využívat restaurací a barů: Hlavní restauraci MIXE, kde se podávají sídaně a večeře formou bufetu. Beach Rouge - plážová restaurace na A la Carte obědy a večeře.V samém srdci resortu se nachází restaurace Al Fresco s výhledem na oceán, nabízí obědy a večeře, dostanete zde grilované maso nebo plody moře. Dále kavárna Café LUX* s vlastní pražírnou a čajová lounge. Velmi oblíbenou restaurací je Duck Laundry zaměřená na čínskou kuchyni podávající večeře. Nejzajímavější restaurací je Amari by Vineet podávající indickou kuchyni, vaří zde michelinský kuchař. Dále se v hotelu nacházejí bary, kde si můžete vychutnat koktejly od dopoledne až do večera. 


Možnost připlacení All Inclusive balíčku, který zahrnuje:
Snídaně v hlavní restauraci MIXE, obědy v restauracích po celém hotelu, pro klienty na výletě piknikový koš, večeře ve všech restauracích (krom Smari by Vineet). 
Odpolední snack v Cafe LUX* mezi 16:00 - 17:30. 
Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje ve všech restauracích a berech (krom Tea House). 
Set na přípravu čaje a kávy napokoji, minibar doplňován 1 denně - voda, juice, limonády a pivo. 
Možnost využívat wellness, fitness centrum a vybrané sporty
Oficiální popis balíčku ke stažení zde.

Belle Mare

Vyhlášená plážová oblast Belle Mare se nachází na východě ostrova Maurícius. Pláž se táhne několik kilometrů a lemují ji luxusní 4* a 5* hotely.

Letecky
Strava Zvolte stravu
Zvolte stravu
Uložit
Datum odletu: Zvolte termín
Zvolte termín
Počet nocí Zvolte kategorii
Zvolte počet nocí


Uložit
Cena týdenního zájezdu
od 61 416 Kč na osobu
Po - Pá 9 - 17 hod
+420 606 022 093
Zájezd prohlíží
klientů