Maurícius - Belle Mare - Constance Prince Maurice | Dovolená Blue Flamingo 2023

prince-maurice-2016-aerial-view-03_hd
prince-maurice-2021-coconut-aerial-view-07_hd
prince-maurice-2021-coconut-aerial-view-03_hd

Maurícius , Belle Mare

Constance Prince Maurice +

Váš travel specialista

Karolína Erben

Postarám se o Vaši dovolenou.

Popis Ubytování Gastronomie Destinace Lokalita Galerie

O hotelu

Hotel Prince Maurice se nachází na polostrově na východě Maurícia, u jedinečné zátoky plné života a nádherné pláže. Tvoří ho pouchých 76 suit a několik privátních vil, umístěných podél pláže a nad lagunou. Najdete zde také dvě golfová hřiště a výborné restaurace s pokrmy od šéfkuchařů z celého světa. Pomyslnou třešničkou na dortu je místní vinný bar, s širokou nabídkou výjimečných vín, včetně těch archivních. Hotel je ideální pro romantickou dovolenou ve dvou, ale i rodiny s dětmi, které ocení množství aktivit a klidnou zátoku, nehledají ale zbytečný ruch a velké hotely.

Vybavení & aktivity

Spa - masáže a procedury, vyhřívaný bazén s lehátky a relaxační zóna, sauna, pára, ochlazovací bazének, kadeřnické služby Sport centrum zdarma - vybavené fitness, cardio zóna, jóga, tenis, vodní lyže, kola, laser boat, šlapadla, šnorchlování, windsurfing, kajaky, stolní tenis, 2 golfová hřiště. Za poplatek exkurze, rybaření, katamarán, potápění, parasailing, kitesurfing, lekce s trenérem a vybavení na sport (míčky, rakety, golfové hole, buggy...)Kids club s programem.

Ubytování

Hotel nabízí několik kategorií pokojů a vil rozprostřené v zahradách hotelu. Zajímavé jsou pokoje Junior Suite on Stilts, které jsou postaveny nad lagunou na dřevěných sloupech. Hotel dále nabízí prostorné vily pro více osob, cenu a informace Vá rádi sdělíme na vyžádání. 

Vybavení pokojů: 
klimatizaci, koupelnu s vanou a oddělenou sprchou, fén, polštářové menu, příslušenství k přípravě čaje a kávy, trezor, psací stůl, satelitní TV, Hi-Fi, telefon, Apple Mac mini, bezdrátové připojení k internetu a terasu či balkón

Pokoje

Junior Suite

Luxusní prostorné pokoje s výhledem do zahrady. (70m)

Junior Suite Beachfront

Luxusní pokoje s terasou, v první řadě u pláže. (70m)

Junior Suite on Stilts

Jedinečné pokoje ve vilkách, které jsou postaveny na dřevěných kůlech nad lagunou. Z terasy je krásný výhled na západy slunce. (70m)

Family Suite

Prostorné pokoje pro rodiny s dětmi s terasou. Oddělená ložnice a dětský pokoj s palandou, každý s vlastní koupelnou. (86m)

Gastronomie

Hosté hotelu Prince Maurice mají k dispozici několik restaurací barů:
L‘Archipel - hlavní restaurace servíruje snídaně, obědy i večeře
Le Barachois - romantické večeře pod hvězdami, seafood
Asian - asijské speciality a sushi
Jedinečný je místní Wine Cellar - najdete zde přes 25 000 lahví z celého světa, majitel hotelu je totiž nadšený milovník vína.

Stravování formou snídaně, polopenze nebo All Inclusive. Balíček ke stažení zde.

Belle Mare

Vyhlášená plážová oblast Belle Mare se nachází na východě ostrova Maurícius. Pláž se táhne několik kilometrů a lemují ji luxusní 4* a 5* hotely.

Letecky
Strava Zvolte stravu
Zvolte stravuUložit
Datum odletu: Zvolte termín
Zvolte termín
Počet nocí Zvolte kategorii
Zvolte počet nocí


Uložit
Cena týdenního zájezdu
od 45 698 Kč na osobu
Po - Pá 9 - 17 hod
+420 606 022 093
Zájezd prohlíží
klientů