Maledivy - Raa Atoll - Joali Maldives | Dovolená Blue Flamingo 2023

joali maldives 2
joali maldives 3
joali maldives 4

Maledivy , Raa Atoll

Joali Maldives +

Váš travel specialista

Karolína Erben

Postarám se o Vaši dovolenou.

Popis Ubytování Gastronomie Destinace Lokalita Galerie

O hotelu

Resort Joali se nachází na maledivském ostrově Muravandoo, v atolu Raa. Ostrov oklopují bílé pláže a písečné laguny, stín poskytnou stovky palem a bohatá zeleň. Resort ocení nároční klienti hledající perfektní služby a milovníci designu - vily jsou jedinečné, doplňují je moderní technologie ale i umělecká díla a přírodní prvky. Do resortu se dostanete 40 minutovým letem hydroplánem.

Vybavení & aktivity

Joali Spa - jedno z nejluxusnějších spa center na Maledivách. Mimo procedur, masáží a ajurvedy zde najdete relaxační bazén a fitness centrum.Murama Kids Club, tenis, diving centrum, exkurze, vodní sporty - šnorchlování, kajaky, paddle boardy, windsurfing, wakeboarding, vodní lyže, fun tube a další.

Naše doporučení

Resort Joali se nachází na nádherném přírodním ostrově. Doporučujeme především místní water villy, které mají velmi jedinečný design. Resort nabízí jeden z nejluxusnějších zážitků na Maledivách.

Ubytování

V hotelu se nachází pouhých 76 vil, z toho je většina nadvodních. Každý má tak dostatek soukromí, privátní bazén a služby osobního komorníka. Design je tradiční, s velkým důrazem na ekologické materiály, zároveň velmi světlý a vzdušný. Nechybí ani větší vilky se dvěmi ložnicemi pro rodiny s dětmi.

Vybavení vil: privátní bazén, lehátka, venkovní i vnitřní posezení, otevřená koupelna se sprchou a vanou, šatna, bar, kávovar, tv, apple tv, telefon, bose sound systém, sejf, klimatizace, wifi, kosmetika, jóga podložky, župany, pantofle

Pokoje

Beach Villa with Pool

Luxury Beach Villa with Pool

Water Villa with Pool

Luxury Water Villa with Pool

Sunset Water Villa with Pool

Sunset Luxury Water Villa with Pool

Family Beach Villa with Pool

Gastronomie

Hotel nabízí několik restaurací. Hlavní, kde si vychutnáte snídaně s širokou nabídkou a'la carte a čerstvého bufetu je restaurace Vandhoo. Dále zde najdete restaurace:

Saoke - japonská, sushi
Bellinis - italská (michelinský šéfkuchař)
Tuh'u - blízký východ
Muru Bar - koktejly a lehký snack
La Joie - cukrárna a zmrzlinárna
Wine Cellar, Whiskey Lounge

Raa Atoll

Letecky
Strava Zvolte stravu
Zvolte stravu


Uložit
Datum odletu: Zvolte termín
Zvolte termín
Počet nocí Zvolte kategorii
Zvolte počet nocí


Uložit
Cena týdenního zájezdu
od 211 230 Kč na osobu
Po - Pá 9 - 17 hod
+420 606 022 093
Zájezd prohlíží
klientů