Maledivy - Raa Atoll - Heritance Aarah | Dovolená Blue Flamingo 2023

heritance aarah maldives1
heritance aarah maldives2
heritance aarah maldives3

Maledivy , Raa Atoll

Heritance Aarah +

Váš travel specialista

Karolína Erben

Postarám se o Vaši dovolenou.

Popis Ubytování Gastronomie Destinace Lokalita Galerie

O hotelu

Okouzlující ostrov Aarah, 136 km daleko od Male je domovem luxusního resortu Heritance. Hydroplánem se sem dostanete za cca 40 minut letu a cesta sama o sobě je nezapomenutelný zážitek, který nabízí pohled z nebe na ráj.

Vybavení & aktivity

Kids klub, vybavená klubovna pro teenagery (playstation apod.), fitness, volejbal, fotbal, stolní tenis, windsurfing, kánoe, badminton, wellness, masáže, potápění, výlety, rybaření, vodní sporty, tenis.

Ubytování

V hotelu se nachází několik typů ubytování rozdělených dle umístění, velikosti a vybavení. Jsou zde jak plážové tak vodní vily, rodinné pokoje a residence. Pokoje typu Beach villas (51 vil) mají přímý vstup do bílého písku v zahradě, 88 m2, jsou vhodné max. pro dva nebo tři dospělé a dítě do 12let. Jsou vybaveny koupelnou s vanou a venkovní sprchou, bezpečnostní schránkou, koutkem na přípravu kávy a čaje, TV s plochou obrazovkou, výběr z několika typů polštářů a mají terasu se vstupem na pláž. Family villas jsou vhodné pro rodiny a vila ubytuje celkem max. 6 osob. Ocean villas (56 vil) jsou vodní vily, o rozloze 93m2 určené pro pax. 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti do 12 let.

Pokoje

Sunset Beach Pool Villa

2 Bedroom Family Beach Villa

Gastronomie

Premium All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, lehký snack během dne, noční snack, možnost využívat všechny restaurace (nutná rezervace), neomezené množství místních alko a nealko nápojů 24 hodin denně dle AI menu

Kompletní popis All Inclusive balíčku najdete v anglické brožuře zde.

Raa Atoll

Letecky
Strava Zvolte stravu
Zvolte stravu

Uložit
Datum odletu: Zvolte termín
Zvolte termín
Počet nocí Zvolte kategorii
Zvolte počet nocí


Uložit
Cena týdenního zájezdu
od 131 480 Kč na osobu
Po - Pá 9 - 17 hod
+420 606 022 093
Zájezd prohlíží
klientů