Maledivy - Dhaalu Atoll - Niyama Private Islands | Dovolená Blue Flamingo 2023

Hero_Image_Niyama_Private_Islands_Maldives_1920x1080
niyama_maldives_overwater_1920x1037
niyama_maldives_two_bedroom_beach_pool_pavilion_beach_1920x1037

Maledivy , Dhaalu Atoll

Niyama Private Islands +

Váš travel specialista

Karolína Erben

Postarám se o Vaši dovolenou.

Popis Ubytování Gastronomie Destinace Lokalita Galerie

O hotelu

Resort Niyama se velmi rychle po otevření zařadil mezi oblíbené hotely našich klientů v kategorii deluxe. Díky svému jedinečnému umístění na dvou přírodních ostrovech nabízí perfektní zázemí pro rodiny ale i páry, toužící po klidu a soukromí. Resort se zaměřuje na náročné klienty, kteří ocení luxusní vily v decentním designu, písečnou lagunu a dokonalé gastonomické zážitky. Řídí se zde heslem Play Chill - podle toho jsou rozděleny i dva ostrovy, ať už tedy toužíte po odpočinku ve Spa centru, nebo si chcete užít den plný zážitků, zde najdete svůj ráj na zemi. Perfektním zakončením dne může být i koktejl v prvním podvodním klubu na Maledivách. Ostrovy se nachází asi 45 minut hydroplánem z Male.

Vybavení & aktivity

Spa centrum, potápění, šnorchlovací výlety, fitness, jóga, dětský klub, restaurace bary, noční klub, butik, tenis, vodní sporty.

Naše doporučení

Hotel Niyama často volí rodiny s dětmi, jelikož nabízí nespočet aktivit a široké zázemí, včetně jednoho z největších kids clubů na Maledivách. Přímo okolo ostrova není korálový útes, naopak se zde nachází skvělá písčitá laguna s jemným pískem. Poznávat podmořský svět můžete v okolí, resort pravidelně pořádá vyjížďky k útesům plným života.

Ubytování

Hotel Niyama nabízí několik kategorií plážových i nadvodních vil, k dispozici jsou také residence pro větší rodiny. Součástí jsou i služby osobního butlera (nebo jak ho nazývají na ostrově - Thakaru), který se postará o veškeré vaše rezervace nebo přání.
Již základní kategorie Beach Villa nabízí nadstandardní rozměry ložnice, koupelnu s venkovní sprchou a prostornou terasu s posezením a lehátky u pláže.
Vybavení vil: rozsáhlý bar, popcornovač, kávovar, klimatizace, trezor, šatní skříně, psací stůl, vana a sprcha, kosmetika, fen na vlasy.  Ke každé vile jsou také k dispozici kola, komorník, 2 lahve vody denně, žabky pro hosty, vstup do spa, na tenis, do dětského klubu, vodní nemotorizované sporty nebo lekce jógy, kick boxu a TRX.
Vily typu Pavilion se nachází na severní straně a mohou mít až 3 ložnice. Oproti standardním vilám mají hosté k dispozici lahev šampaňského a kanapky na uvítanou, personalizované detaily ve vile a jména na svých kolech, možnost podávání snídaně ve vile.

Pokoje

Beach Villa

Vily umístěné na pláži na ostrově, s výhledem na východ slunce.

Deluxe Beach Villa

Vily Deluxe se také nachází na pláži, tentokrát ale na západní straně.

Pool Beach Villa

Plážové vily s privátním 18m bazénem a výhledem na východ.

Deluxe Pool Beach Villa

Vily Deluxe se také nachází na hlavním ostrově, tentokrát ale na západní straně.

Water Pool Villa

Nadvodní vily s výhledem na východ a privátním bazénem.

Deluxe Water Pool Villa

Nadvodní vily orientované na západ, s bazénem a vířivkou.

Family Beach Pool Villa

Prostorné vily pro rodiny s dětmi, s oddělenou obývací částí a privátním bazénem.

Gastronomie

Nejznámější restaurací a barem hotelu Niyama je nádherná podmořská restaurace Subsix. Podávají zde k večeři mořské plody, čerstvé ryby, koktejly nebo vína z celého světa. Rezervovat si zde ale můžete i snídani nebo oběd.
Dalším jedinečným místem je restaurace Edge - nachází se půl kilometru od ostrova, dostupná je pouze člunem.
Hlavní restaurací resortu Niyama, kde mimo jiné servírují výborné snídaně a večeře formou live cooking a bufetu, je Epicure, u hlavního bazénu. Vládne zde velmi uvolněná svěží atmosféra.
Dále v resortu najdete asijskou restauraci Nest, umístěnoz v korunách stromů, jihoamerickou Tribal a středomořskou Blu. Nechybí ani dva bary - střešní Fahrnheit a plážový Dune. Lehkou svačinu a kávu si vychutnáte v kavárně Deli.
Hotel nabízí i několik privátních zážitků nebo lekce vaření.
Vybrat si můžete z balíčku polopenze nebo plné penze, případně lze připlatit i nápojové balíčky tří kategorií:
Soft package - nealkoholické nápoje (voda, džusy, moktejly, limonády - coca cola apod., tonic, nealko pivo)
Rise package - nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje (5 základních koktejlů, 2 druhy piva, 1 druh prosecca, 2 druhy bílého a 2 druhy červeného vína)
Shine package - nealkoholické nápoje a rozšířená nabídka alkoholických nápojů (4 druhy piva vč. Corony, koktejly White Sand Sangria, Pineapple & Thyme, Niyama Negroni, Mojito, Aperol Spritz; Gin Tanqueray Ten, Rum Havana Club 3yrs, Vodka Grey Goose, Cognac Hennessy VSOP, Whisky Laphroaig 10yrs, Whisky Johnnie Walker Black Label; španělské šumivé víno Cava, 2 druhy červeného a 2 druhy bílého vína)

Dhaalu Atoll

Letecky
Strava Zvolte stravu
Zvolte stravu


Uložit
Datum odletu: Zvolte termín
Zvolte termín
Počet nocí Zvolte kategorii
Zvolte počet nocí


Uložit
Cena týdenního zájezdu
od 135 330 Kč na osobu
Po - Pá 9 - 17 hod
+420 606 022 093
Zájezd prohlíží
klientů